Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0