Titles you rated
HelplessRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5