Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Night FlowerRated ★ 3.5
HostilesRated ★ 4.0
BordertownRated ★ 3.5
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.0
GottiRated ★ 3.5
SusanaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Bone TomahawkRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 3.0
Blood on the StreetsRated ★ 3.0- 蛇イチゴ(2003)Rated ★ 3.5
BorsalinoRated ★ 3.5
Army of DarknessRated ★ 3.5
Evil Dead IIRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
EdenRated ★ 4.0