Titles you rated
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
SnowballRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5