Titles you rated
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.0