Movies
Ratings
274
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.5