Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 3.0
After HoursRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.0
TransitRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0