Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Scream 7Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MercyRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Terrifier 2Rated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
PrimateRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0