Series
Ratings
216
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 3.0
The Office Season 6Rated ★ 3.0
The Office Season 4Rated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5