Movies
Ratings
305
Inside MenRated ★ 5.0
Finding Mr. RightRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 1.5
Rush HourRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 3.0