Series
Ratings
50- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0