Movies
Ratings
401
PocahontasRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
StardustRated ★ 1.5