Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Dr. BrainRated ★ 2.0
Drops of God Season 1Rated ★ 2.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Messi Meets AmericaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0