Movies
Ratings
979
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Caught StealingRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
After HoursRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
I Was a SoldierRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
From a Night Porter's Point of ViewRated ★ 3.0- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 3.0