Movies
Ratings
84
Toy Story 3Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5