Movies
Ratings
59
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Out of SightRated ★ 4.5
The House of Small CubesRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Third StarRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.5
AnastasiaRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0