Movies
Ratings
260- Almost CheRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 2.0
Sky HighRated ★ 2.5
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 1.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.5
A Christmas CarolRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.5