Movies
Ratings
270
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MostRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.0
PassingRated ★ 3.5