Movies
Ratings
381
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0