Series
Ratings
262
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 1.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5