Movies
Ratings
33
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5