Movies
Ratings
85
MoneyballRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5