Movies
Ratings
83
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.0