Titles you rated
The HousemaidRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.0
About FamilyRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0