Series
Ratings
15- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5