Movies
Ratings
356
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5