Series
Ratings
27
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
DevsRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5