Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0