Movies
Ratings
474
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
InheritanceRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AmsterdamRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
InsomniaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The CulpritRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0