Titles you rated
White ChristmasRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.0
God's Quiz : RebootRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0