Series
Ratings
203
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.5