Movies
Ratings
979
The Long WalkRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Night FliersRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.5
RanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0