Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5