Movies
Ratings
124
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Inside JobRated ★ 3.5
Outrage BeyondRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
ItRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.0