Movies
Ratings
1445
Don't Look UpRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 1.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 5.0
The Next 365 DaysRated ★ 2.0
365 Days: This DayRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
AmourRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 4.0
Fall for MeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.0
Big DealRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5