Series
Ratings
114- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0