Movies
Ratings
357
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0