Movies
Ratings
44
Way Back HomeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 2.5
Free FallRated ★ 4.0- ●RECRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
Just Friends?Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0