Series
Ratings
36
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 1.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 2.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- K-ON!!Rated ★ 3.5