Movies
Ratings
50
The Longest YardRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My WayRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0