Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 2.5