Movies
Ratings
767
ParasiteRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Last DuelRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
The DiscoveryRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5