Series
Ratings
14
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0