Movies
Ratings
785
Project Hail MaryRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Freud's Last SessionRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.5
Runaway BrideRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
Take Your Pills: XanaxRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5