Series
Ratings
24
Squad 38Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Awkward.Rated ★ 1.5
Awkward.Rated ★ 2.0- Awkward.Rated ★ 2.5
Awkward.Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0