Series
Ratings
56
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
- There's Light at the Tip of My FingernailsRated ★ 4.5
- My Love PatzziRated ★ 3.0
- JoeunsaramRated ★ 2.5
Age of WarriorsRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0