Movies
Ratings
132
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0