Movies
Ratings
103
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0