Series
Ratings
174- 주관식당Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0