Movies
Ratings
207
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5